[]

masaj türü önerisi

hangi aralıkta hangi türde masaja gidiyor ve bunun için ne kadar ödüyorsunuz?
 
Her ay gitmiyorum. Yilda 3-4 kez gidiyorumdur thai masajina. 90 dakikasi 70 Euro civarinda... Resmen dayak yiyip cikiyorum. Iyi geliyor ama cok, ozellikle de laptop basinda gunler gecirdigim maratonlarda.


  • buf-e kür  (29.01.19 15:06:00) 
yaklaşık iki ayda bir hamam(45 tl) + kese köpük ve dayıların yaptığı masaj (30 tl)
toplam 70 tl, çıkışta Türk kahvesi, çorba, kokoreç vs. deyince 100 tl'yi buluyor. ama değiyor.

  • Improbable  (29.01.19 15:18:00) 
En son 50eur/50dk verdim. Tr'de en son 150tl/50dk verdim.


  • stavro  (29.01.19 16:16:18 ~ 16:17:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.