[]

banka kredi cekerken saglik sigortasi yapmis

1 sene gecti, hic kullanmadim sigortayi. bireysel ihtiyac kredisi icin.
zaten baska sigortam vardi.
parami geri alabilir miyim?


 
tabi ki hayır


  • prasinos  (29.01.19 12:17:43) 
Zamanında farketseydiniz, iptal ettirebilirdiniz. Benim de başıma gelmişti, oradan biliyorum. Ama aradan 1 sene geçmiş, sigorta bitmiş. Belki, ihtiyacınız olsa kullanacaktınız? Ama bir ihtimal, mükerrer sigortayı kanıt olarak gösterip, "banka görevlisi beni bilgilendirmedi, haberim olmadan, iyi niyetim suistimal edildi." diye geri ödeme talep edebilirsiniz.


  • PhoenixRising  (29.01.19 13:31:32) 
birincisi geri alamazsın. ikincisi de kredi neyin alırken imzalatılan evraklara bir bakın. öyle bankacının önünüze koyduğu şurası, şurası, şuraya isim-soyisim imza, şuraya tarih-imza diye imzalattığı evrakları okumadan imzalamayın. şunu da karttan çekeriz bunu da krediden düşeriz öyle olur böyle olur diye fark etmeden bireysel emekliliğe kadar yapıyor şeref yoksunları.


  • naksidil  (29.01.19 13:34:52) 
sen kredi çektin bankadan, ödeme bitmeden vefat ettin diyelim, banka parasını sigortadan alacak. bu onun için yapılan bir şey. sigortayı kullanmadım parasını geri alayım olmuyor.


  • prasinos  (29.01.19 13:47:49) 
@prasinos,
Kredi uc yillik, sigorta yenilenmedi, kalan iki yilda da olebilirim.

  • cedex  (29.01.19 14:21:06) 
sigorta kredi süresini kapsıyor olmalı


  • prasinos  (29.01.19 14:32:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.