[]

ingilizce konuşabileceğim uygulama ya da kişiler

1 senedir falan filmleri altyazısız izleyebiliyorum. gramerim vocabularim iyi. ancak ben akıcı konuşabilmek ve de tıkanıp kalmamak istiyorum. bi de telaffuzum berbat. karşılıklı konuşmaya pratik yapmaya ihtiyacm var. mobil uygulama olarak bi sürü var da, yok ücretli, yok şu yok bu... siz hangisini tavsiye edersiniz. ücretsiz ve anonim olursa iyi olur.

burdan birileriyle de sıkılmazsanız telefonda instagramda falan konuşabiliriz.


 
Cambly diyip kaçayım.

Ekleme: Yüzyüze konuşman senin için daha verimli olacaktır. Speaking club araştır derim.
  • shangrilla  (28.01.19 18:24:34 ~ 18:25:29) 
Buyuk bir sehirde yasiyorsan amerikali ingiliz vs exchange ogrencisi master ogrencisi falan bulabilirsin. 'Ucretsiz ve anonim' biraz kasar gerci.


  • hot potato  (28.01.19 19:42:42) 
cambly ne kadar? ben de benzer bir uygulama arıyorum.


  • gelmeistemem  (28.01.19 20:03:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.