KPSS için hangi kaynak?

Dershaneye vb. gitme gibi bir şansım yok. Evde kendim çalışacağım fakat hangi kaynağı alayım bilemedim. GK-GY'den başlayıp ÖABT'ye doğru sıra sıra gideceğim. PEGEM'in şu kaynağı GK-GY için iyi midir?

www.pegem.net

Video destekli diyor, ders anlatımı mı bu bilen var mı? Şurada da ayrıca ders anlatım videoları satılıyor çünkü.

pegemkampus.com

Benim girdiğim dönemde Pegem en popüleriydi. Aklımda iyi olarak kalmış. Yedi iklim, Yargı ve Murat'tan çalışanlar da vardı.

Bir de sanırım belli alanlarda bazıları diğerlerine göre daha iyi olabiliyor.
  • shangrilla  (28.01.19 18:21:08 ~ 18:22:01)
pegem'in konu anlatımlı setini almıştım ama en iyisi benim hocam'ın video defterini alıp videoyla birlikte götürmek oldu.Gk-gy için başka bir sorun olursa da mesaj atabilirsin yardımcı olurum.

  • Varolus sancısı  (28.01.19 18:39:09)