[]

Yerel Seçimler 2019 / İzmir

Arkadaşlar merhaba,

Bu seçimler ile ilgili tüm partiler belediye başkan adaylarını açıkladılar mı? CHP en son Tunç Soyer’i aday gösterdi. Peki diğer partilerin adayları kim? Diyeceksiniz ki; yaz google’a bak. Yazıyorum, bir tek AKP’nin adayı çıkıyor. Zaten “İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayları 2019” diye aratınca sayfalarca Tunç Soyer haberi çıkıyor. İzmir’de sadece AKP ve CHP mi aday gösterdi? Başka partiler burada aday çıkarmadı mı?

Hangi partiden kim aday bir liste var mı?

 
vatan partisi açıkladı. dün haberlerde görmüştüm.

www.aydinlik.com.tr
  • spirit crusher  (28.01.19 11:42:44) 
İyi parti ve mhp aday göstermedi zaten ittifaktan dolayı. Hdp de aday göstermeyeceğini açikladı bugün.

Hüdapar yerel seçimlere girmeyeceğini açiklamişti.

Dsp muhtemelen chp'yi bekliyodu çünkü kendisinin siyasi görevi chpden aday gösterilmeyen kişileri aday göstermek.

Vatan partisi yukarida bahsedilmiş. Demokrat parti, btp, tkp ne yapacak bilmiyorum açıkçası.

Saadet var bunlar dışında ona baktım bulamadim açiklamamiş sanirim. Bbp de yine muhtemelen ittifak üyesi olarak akp adayini destekler.

Zaten 13 parti katılıyor seçime. Hepsi bu kadar
  • nundu  (28.01.19 13:44:22) 
DSP adayı muhtemelen Hakan Tartan


  • teknikekip  (28.01.19 14:08:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.