zeki-metin ayrılığı

temel sebebi nedir.

zeki'nin sagci, metin'in solcu olmasi. gerci metin'in kodomanligina bakinca solcu olduguna inanmak zor tabi...

  • jupiterianvibe  (24.03.10 06:49:06)
sıkılmışlardır birbirlerinden, 30 yıl boyunca sürekli beraber olmaz o iş. insanın canı solo işler de yapmak ister.

  • teritori  (24.03.10 08:17:12)
Temel dedikodu şudur; Akpınar para yönetimi iyi bilir, senelerdir çalıştıkları işlerden kazandıklarla paralarla akıllı yatırımlar yapmış, zengindir.
Alasya ise tam tersi har vurup, harman savurmuştur. Hatta yönetmenliğe de sırf bu yüzden -daha fazla para almak için- el attığı söylenir.
Neyse eninde sonunda iş Alasya'nın para kazanmak için daha çok iş yapması, Akpınar'ın ise Alasya'nın yapmak istediği bazı işlerde yer almak istememesine dayanınca ipler kopmuş. Kesin arka planda daha bilmediğimiz bir çok olay vardır ama benim bildiğim kadarıyla temem sebep budur. (Sebep politik görüş ayrılığı olsa 30 sene beraber çalışamazlardı sanki.)
  • gioberg  (24.03.10 09:21:42)
sinir bozucu bir kadın olabilir ;)
alasya'nın paracıkları...

  • kediebesi  (24.03.10 12:12:21)
devir deği$ti diyelim.

bu ikili bozumasın diye projeler üretmek biraz zor bence.

ancak kendileri bir$eyler yaparlarsa olabilir.

beyanatlarına bakılırsa aralarında bir problem yokmu$.
  • robinbook  (25.03.10 04:58:56)