amsterdam konaklama önerileri

merhaba herkese! amsterdam'da katılacağım bir fuar için biletimi 4 gün öncesine aldırdım şirkete. bu 4 gün için maalesef işler güçler, yoğunluklar derken henüz konaklama ayarlayamadım. 2 şubatta gidiyorum. son dakika da olsa rezervasyon yapabileceğim, ekonomik ve temiz konaklama önerilerinize talibim. kadın kişisiyim, güvenli olması da benim açımdan önemli.

herhangi bir rezervasyon sitesindense, daha kişisel deneyimler üzerinden tavsiyeler alabilmeyi ümit ettiğim için özellikle burdan soruyorum. sevgiler, selamlar herkese :)!

hotel piet heinde 2 sene önce kalmıştık. vondelparkın hemen yanı. tranwayla museumplein durağına çok yakın. otel çalışanları gayet iyiydi. odalar küçüktü zaten sadece yatmaya giriliyor.

  • mikahakkinen  (27.01.19 20:31:49)
sadece kadınların olduğu odaları içeren hosteller var, çok ekonomik oluyor o şekilde. ben kadın değilim ama kaldığım hostellerde böyle seçenekler görüyordum.

  • zenci forvet  (27.01.19 20:41:39)
Ibis hotel.

  • stavro  (27.01.19 21:32:36)
Şehre biraz uzak(otobüsle 15 dk trenle 1 durak) ama yeni açılmış bir otelde kalmıştım bu yaz. Gayet konforlu ve merkeze göre daha uygun bir oteldi. Park Inn Amsterdam City West.

  • tss  (27.01.19 23:57:21)