[]

Bim A101 çalışanı var mı aramızda ?

Mendiva gözlük bezi gelecek mi diye sormak istiyorum da :)
 
üretilmiyor, watsons > opticare'den devam


  • dertli gönüllere giren işte benim zeki müren  (27.01.19 19:14:49) 
Ben daha önce çalıştım, gelen ürünlerin ne olduğunu çalışanlar bilmiyor. Haftada 3 gün sevkiyat günü oluyor, o sevkiyat günlerinde onlara panolara asılan broşürlerden geliyor 1 hafta önceden falan. Onlarda o zaman görüyor ne geleceğini. Diğer sevkiyatta da ürünler geliyor ya da ürünler broşür ile aynı anda geliyor değişiyor. Yani öyle uzun bir plan program yok ellerinde, en fazla 1 hafta 10 gün sonra gelecek ürünü görüyorlar o da broşür ellerine ulaştıysa.


  • lana del rey  (27.01.19 19:17:18 ~ 19:19:24) 
Merhaba, başlığı görmüşken küçük bir uyarı yapmak isterim. Sürekli olarak bu tip kimyasal içerikli bezlerle gözlük temizlemeniz durumunda gözlük camındaki koruyucu katmanı aşındırıp eritebilirsiniz.

En iyi ve güvenli temizlik gözlük camını yıkayarak silmek olur. Telefon ve monitör için bir yorumum yok ama göz önemli bir organ :)
  • desdenova34  (27.01.19 19:18:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.