Android Oreo kullananlar bir şeyi kontrol edebilir mi?

Mutlu pazarlar.
Android Lollipop ve Nougat'da hangi müzik çalardan şarkı dinlersem dinleyeyim kilit ekranında tam ekran kontrol + albüm kapak resmi de duvar kağıdı gibi olurdu. Şimdi, Huawei P Smart (Android Oreo sürümlü) kullanıyorum. Ama hangi müzik çalardan şarkı dinlersem dinleyeyim kilit ekranında bir şey çıkmıyor.

Eğer Android Oreo'lu bir telefon kullanıyorsanız bir şarkı açıp kilit ekranında kontrol düğmeleri ve albüm kapak resmi çıkıp çıkmadığını kontrol edebilir misiniz lütfen?

Şimdiden teşekkür ederim.

Albüm kapağı yok ancak ileri geri pause falan var. Oreo 8.0 xz1 telefon.

  • bos gezenin bos ustasi  (27.01.19 16:50:50)
android pie için de merak edersen, spotifyda müzik açınca albüm kapağı arkaplan resmi oluyor kilit ekranında.
telefon oneplus 5t

  • nahtoderfahrung  (27.01.19 16:56:41 ~ 16:57:00)
Sorumu tekrar okuyunca tam net olmadığımı fark ettim. Telefonumun kendi müzik çalarında sıkıntı yok. Başka müizk çalar kullanıyorum ama bu müzik çaların yalnızca kendi kilit sistemini aktif edince albüm kapağı görünüyor. O da bk gibi. Eskiden müzik çalardan bağımsız tam ekran oluyordu her şey.

  • m e b  (27.01.19 17:07:14)