[]

türknet abonelik iptal süreci

bu ay arkadaşını getir kampanyası ile ücretsiz kullanıyorum ,31 ocak ta hattımı iptal edin desem şubat ayı için ek fatura çıkarma gibi durum olabilir mi ?
 
önce faturalandırmayı durdurun sonra kapatın


  • ezkaza  (27.01.19 01:43:27) 
ek fatura çıkmıyor. kaç gün kullandıysan onu ödüyosun. mesela 1 gün kullandın ''ooo sen bu dönemi kullanmışın o yüzden 1 gün de kullansan 30 gün de kullansan her türlü 65 tl ödeyeceksin'' şerefsizliği yapmıyorlar. bana 4 küsür lira fatura çıkmıştı.


  • error522  (27.01.19 09:15:01) 
onlıne işlemlere bakınca hizmet dondurma olayı varmış , ben şuan dondursam internetim 31 ocakta kapanıp faturalandırma yapılmayacak öyle mi ?


  • paralanka  (27.01.19 16:40:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.