Kardeşim için bilgisayar oyunu önerisi

11 yaşında bir kız kardeşim var ve muhtemelen evde benim çok oyun oynamamdan dolayı kendisi de seviyor bilgisayar oyunlarını. Özellikle Pokemon Fire Red vs oyunlarına ve Undertale'a hasta. Şimdi kendisi sömestr tatilinde olduğu için başımın etini yiyor bana oyun indir diye. Ben de yaşına uygun bir şeyler indireyim istiyorum. Online olmayan ne oyunu tavsiye edebilirsiniz?

Sims var aklımda, zaten onu istiyodu bi ara. Başka böyle Undertale gibi indie oyun falan da olur tavsiyeniz varsa alırım ^^

child of light. eminim çok sevecektir. yalnız arada hikayeyi çevirin siz.

imrendim size nedense :)
  • issiz karga  (26.01.19 21:57:18)
To the moon

Sevgi, saygi iceren guzel bir hikayesi var.
  • eazy  (26.01.19 22:01:59)
İngilizcesi fena değil, özel okula gidiyor, en kötü sözlükten bi iki bakıp anlıyor oyunları genelde. Zaten ben de onun yaşindayken İngilizceyi öyle öğrenmiştim :D

To the Moon aklımdaydı aslında, child of light da bildiğim bi oyun ama evet güzel olur. Teşekkürler
  • nundu  (26.01.19 22:03:47)
Bu arada, yutup yerine oyunlarla ilgilendigi icin gozlerinden opuyorum onu. Aramizda indie oyun seven gencleri gormek cok guzel :D indie oyun ingilizce kelime ezberini genisletir ve genclerimizi kivrak zekali yapar :)

  • eazy  (26.01.19 22:08:41)
nedense this war of mine diyesim geldi.

  • gliderpilot  (26.01.19 22:26:46)
this war of mine fazla ağır ve karamsar olur bence :D

cuphead, ori and the blind forest, to the moon ve child of light indirdim şimdilik. Bitirdikçe veririm sırayla ki baya idare eder bence. Cuphead'i o çok istiyodu. Baya zor falan dedim ama ikna edemedim, denesin bakalım bi :D
  • nundu  (26.01.19 22:36:27)
  • heritage  (26.01.19 22:40:41 ~ 22:40:55)
geçenlerde bedavaya aldığım what remains of edith finch.

  • nothing in my way  (26.01.19 23:22:50)
What Remains of Edith Finch diyecektim ama yazılmış.

Limbo, A Story About My Uncle, Life is Strange( Bu belki biraz ağır olur), Hollow Knight, Don't Starve( Belki tekdüze gelebilir)

Indie oynamayan biri olarak bu oyunları önerebilirim.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (26.01.19 23:34:22)
Never Alone (Kisima Ingitchuna)
store.steampowered.com

Gris
store.steampowered.com
  • late viper  (27.01.19 01:05:48)
little big planet
worms
gta

machinarium
botanicula
cruchel
the tiny bang story

birlikte oynayacaksanız

overcooked 2
  • kullanıcı adı  (27.01.19 21:37:09 ~ 21:39:41)
@kullanıcı adı

gta mı :D

little big planet pc'de yok,machinarium benim de aklıma geldi ama sever mi bilemedim. Worms'un da hoşuna gideceğini sanmıyorum.
  • nundu  (27.01.19 22:10:53)