[]

EVS Ev Sahibi Kuruluş' tan Cevap

Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir süredir EVS ile ilgileniyorum. Yılbaşından önce başvurduğum bir proje ile ilgili 15 ocakta ev sahibi kuruluştan European Solidarity Corps sistemi üzerinden mail geldi. Ev sahibi kuruluşun yetkilisi uygun bir zamanda iletişim kuracağını yazmış ve kontak talebi yollamış. Ben de kabul ettim. Ancak o zamandan bu yana ses soluk yok. Sizce tekrardan iletişim kurarlar mı yoksa birini bulmuşlar mıdır? Cevaplarınız için teşekkür ederim.


 
Eğer çok istediğiniz bir projeyse siz iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz bana kalırsa. Hem ilgili olduğunuzu da göstermiş olursunuz böylece


  • nickimineyapsam  (26.01.19 18:09:31) 
@nickimineyapsam Ev sahibi kuruluş European Solidarity Corps sistemi üzerinden iletişime geçtiği için iletişim bilgileri yer almıyor. Zaten mailde de güvenlik sebebiyle ev sahibi kuruluşun iletişim bilgilerinin yer almadığı belirtiliyor.

Tabi bu kuruluşun sitesine girerek iletişim bilgilerine falan baktım da şimdi adamlar sistem üzerinden iletişime geçip iletişim bilgilerini paylaşmadığı için sitelerindeki mail adresine cevap atmamı nasıl karşılarlar bilmiyorum. İngilizleri Almanlar gibi biraz kasıntı görüyorum. Tabi bu yanlış da olabilir.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (26.01.19 18:57:40) 
bence buldugunuz mail adresine yazin, en fazla ingiliz kibarligiyla reddederler. durumu anlatin, iletisim kuracagiz demistiniz ama bilgi gelmeyince yazmak istedim gibisinden iste kibarca durumu anlatin. dilerseniz ESC uzerinden iletisim kurmanizi bekleyebilirim de, isterse evet bekleyin der.


  • kassiopeia  (27.01.19 04:23:18) 
@ kassiopeia Evet, dediğiniz gibi yazmakta faydavar.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (27.01.19 04:44:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.