[]

mini dv izleme

evde 10 sene öncesinin mini dv kasetlerini buldum. sony handycam kamera bozulmuş.

nasıl izleyebilirim mini dv kasetleri acaba?


 
O tür kasetleri dvd'ye aktaran bir sürü yer var. Nette aratıp bulabilirsiniz.


  • shangrilla  (26.01.19 16:27:11) 
ben kendim nasil yaparim acaba?


  • Jeckson  (26.01.19 16:30:13) 
ikinci el bir kamera bakabilirsiniz.


  • late viper  (26.01.19 19:47:35) 
Mini DV oynatıcılar var fakat rastlaması güç cihazlar. Yalnızca eldekileri yedeklemek adına peşine düşülüp (muhtemelen fazla) para verilecek aletler değil yani hardware hobiniz yoksa.

En kolay çözüm olabilecek en ucuz sony mini dv bir kamera satın almak ya da buradan lokasyon belirtilerek bir kaç saatliğine çay ısmarlayarak ödünç almak kamerayı.
  • hedep  (26.01.19 20:59:09) 
www.amazon.com

şu cihazdan lazım, bunun hd olmayanı da vardı.
  • rurouni  (26.01.19 21:36:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.