[]

Cs go oynayan var mı hala?

Bir ara hack olayları çok artmıştı da deli gibi oynarken bırakmak zorunda kalmıştık. Hala oynayan/oynayabilen var mı merak ettim. Varsa yolunu yöntemini paylaşırsa cok sevinirim.
 
valla geçtiğimiz ay pubg gibi bir oyun modu çıkardılar ve bu oyun modu free oldu. ben oynamıyorum arkadaşımdan duydum.

bu vesile ile oyuncu sayısında artış olabilir.
  • killerbee  (26.01.19 12:40:03) 
Her akşam oynuyorum bu aralar. Hilecileri raporluyorum daha sonra teşekkür geribildirimleri alıyorum


  • sekerse tehlike  (26.01.19 13:11:05) 
1200 saatim var, 1 yıl önce bıraktım. elit hesap muhabbeti falan getirdiler ama çok soğuttular. hileye çözüm bulmak yerine bıçak çıkardılar bolca.


  • yuz kiloluk bir zenci  (26.01.19 14:30:28) 
Arada da olsa oynuyorum


  • purrty ploop  (26.01.19 14:33:15) 
Hacksiz bir klana girip hep bildiğimiz kişilerle oynamak mı yani bu işin tek yolu?


  • bisorumolacaktı  (26.01.19 14:33:16) 
Hep bildiğin kişiler ile oynasan bile karşında hile olunca bir anlamı olmaz. Bence seçkin hesap olayı da yalan. En son çin de oynanan bir ligde herifin biri açık açık hile yapmıştı. Sonra oyunun ortasında yakalamışlardı. O videoyu izlediğimden beri oyuna güvenim azaldı. :)


  • fatedtoloveyou  (27.01.19 00:55:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.