[]

İstanbul da ev almak

Malum İstanbul da ev fiyatları aşırı düştü. Kentsel dönüşüm falan derken Bağdat caddesi yakını sıfır evler 400-500 bin tl civarı şu an.

- Emlak yatırımı düşünenler için ne tavsiye edersiniz?

- Seçimden sonrayı mı beklesek almak için, fiyatlar daha da düşer mi?
- Elde 300 bin tl civarı dövizde bekleyen oramız var. %0,98 krediyle sıfır ev kredisine girmek için hemen mi ev almalı? Bu avantajlı faiz oranı süresi uzatılır mı yoksa?

Nasıl hareket etmek lazım?

 
Düşük faiz varsa kredi çekilebilir zira bu faizi şu an operasyonel zarar ederek veriyorlar, sürdürülebilir bir oran değil. Yatırımlık düşünmeyin ama oturumluk olabilir.


  • shangrilla  (25.01.19 16:00:57) 
alınabilir, ama burada sana alma yazacaklar
örnek daire atar mısın bi inceliyeyim bende

  • tamamhosdiyonda  (25.01.19 21:46:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.