[]

sarışın kadın, kırmızı üstü açık araba

merhabalar.

bir arkadaşım 3-4 gündür yana yakıla bu şarkıyı arıyor. artık onunla birlikte ben de kafayı yemek üzereyim. şarkıyı bulabilirsek delirmekten kurtulacağız. arkadaşımın klip tarifini aktarıyorum:

çölde üstü açık kırmızı bir araba, önce siyahi bir abimiz rap yapıyor daha sonra sarışın kadın geliyor ve olaylar gelişiyor.

gkhncnzdgn sağolsun, aradığımız klip;

ishtar - sawah
www.youtube.com

 
oman tanrem, ishtar - sawah olamaz herhalde?

www.youtube.com
  • gkhncnzdgn  (25.01.19 11:38:09 ~ 11:41:05) 
tam olarak bu, ne kadar teşekkür etsek azdır.


  • falan felan filan  (25.01.19 11:50:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.