14 Şubat Hediyesi

Eşime ne hediye alayım diye kendimi üzerken, "neden duyuruda sormuyorum ki?" dedim ve buradayım.

Özellikler: çalışan kadın, 1 çocuk annesi, yaş 34.

Fiyat aralığı yok. Ha tabi "Mercedes C180 al" gibi abes öneriler gelmez diye umuyorum.

Şimdiden teşekkürler.

spor ayakkabı.

  • since1907  (25.01.19 09:40:18)
şöyle bir yüzük olabilir: www.zenpirlanta.com

şöyle bir kolye olabilir: www.zenpirlanta.com

İlvi'den bir ayakkabı olabilir, güzel bir masaj olabilir.

şurada da güzel tasarım ürünleri bulabilirsin: www.zet.com
  • fragile lady  (25.01.19 09:41:08)
masaj seviyorsa kendisine güzel bir spa günü hediye edebilirsiniz. masajdır spadır saunadır. güzel bir gün ayırmış olur kendisine.

  • interview with the vampire  (25.01.19 10:04:46)
Bütçenizi ve eşinizin nelerden hoşlandığını bilmiyorum. Buna bakarak günlük olarak ya da özel günlerde kullanabileceği minimal şık bir kolye alabilirsiniz diyorum.

Misal;

www.sochic.com.tr

Siz de düşünürseniz burada seçebilirsiniz bir sürü şey;

www.sochic.com.tr
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (25.01.19 10:08:52)
reis kuyumculuk a instagramdan bakın, çok güzel hediyelik taki ve aksesuarlar var. Ben olsam oradan minimal bir hediyeye çok sevinebilirdim.

  • damla sakızlı dondurma  (25.01.19 10:52:38)
www.ozpack.com.tr den bi çanta olabilir. ilginç ürünler var. 100 lira civarı

  • ipmus90  (25.01.19 11:19:34)
Makyaj yapmayi seviyorsa su urun hem populer hem de herkese gider
www.sephora.com.tr

edit: 34 yasinda kadina 100 liralik canta alinmaz abi
  • hot potato  (25.01.19 11:40:12 ~ 11:54:23)
imkaniniz varsa cocuksuz bir tatil ayarlayin ikinize ya da ona kizkardesi vs. varsa gitsin kafasini dinlesin.
yoksa, spa gunu diyorum ben de.

  • kassiopeia  (25.01.19 12:11:11)