abur cubura aylık ne kadar harcıyorsunuz?

tahminen.

20 tl belki. O da nişanlım hanım ile boş avm gezmelerinde

  • kablelvuku  (24.01.19 17:39:31)
50 civarıdır

  • elorelia  (24.01.19 17:41:59)
1 ocak itibari ile şekeri bıraktık. normalde çikolata tüketimimiz çoktu o sıfıra inince, 24 gündür hiç abur cubur almadığımızı fark ettim. cips ayda yılda bir alıyoruz.

kabuklu fıstık, fındık ve ceviz aldık. bir de kuru elma ve kuru kayısı. günde bir kaç tane onlardan yiyorum. onlar da birkaç ay idare eder.

bakalım bu ayın sonunda daha sağlıklı olduğuma inanmazsam şekere abanmayı düşünüyorum.

özetle cevap: bu ay 0, bundan sonrası için de öyle olmasını umuyorum.
  • the end of time  (24.01.19 17:42:52 ~ 17:44:09)
100'den fazladır

  • purrty ploop  (24.01.19 17:43:10)
Abur cuburu nasıl tanımlıyoruz? Kuruyemiş bu tanıma giriyorsa 40 lira civarı (ceviz, badem, fındık vb.).

  • fotrsapka  (24.01.19 17:47:39)
günde 1 tane mars, snickers, kinder bueno vb. çikolata, her gün bir tall boy kahve, her sabah kavurmalı, barbekü soslu tavuklu falan tost, haftada bir pringles, 3 günde bir vivident 45 teneke. bunların ne kadarını abur cubur olarak görüyorsunuz bilmiyorum, ortalama bi hesap çıkarın.

  • eksisozlukokuryazari  (24.01.19 17:55:55)
hiç harcamıyorum, eğer canım çok tatlı bişey isterse, tatlı yapıyorum veya kek yapıyorum, ne bileyim başka bişey yapıyorum.

onun dışında şeker zaten kullanmam, tuzlu olarak da ne bileyim mısır patlatırım, poğaça falan yaparım bazen.

dışardan çukulata dışında(bindebir) abur cubur , gofret, cips gibi şeyler almıyorum yani.

cipsi de evde yapıyorum zaten. dışarıdakileri aşırı sağlıksız olduğu için almayıp, canımın isteklerini evde yapabileceğim şekilde evirdim.

evli barklı insanın dışardan kek alması yemesi nedir arkadaş? kekden bahsediyoruz.

yumurta(sayısı kişiye göre değişir.),1,5 su bardağı şeker, 2 su bardağı un, yarım çaybardağı ayçiçek yağı, bi parça tereyağı, bi kabartma tozu, bi vanilya, mikserle 3 dakka çırp, at fırına yarım saat sonra hazır. hatta fındık ya da ceviz de eklersen efsane olur.

taze kalsın istersen dilimler atarsın buzluğa, yaş kek istiyorum dersen browni yaparsın edersin.

çok saçma kusura bakmayın, saçma olan aşırı sağlıksız şeyleri evde yapmayıp alıp yemeniz.
  • killerbee  (24.01.19 18:29:39 ~ 18:33:49)
Hiç gibi bir şey. Tiksiniyorum paketli yiyeceklerden.

  • i ve been mistreated  (24.01.19 18:36:42)
0 tl.

Bende cilt problemi yarattığı için ambalajlı gıda tüketmiyorum yıllardır.
  • i m cool with that  (24.01.19 18:41:29 ~ 19:31:43)
Sifir. Ofiste biri verirse yiyorum.

  • acemi  (24.01.19 18:49:53)
acemi dikkat et şekerle çikolatayla kandırmasınlar seni hahahah

  • killerbee  (24.01.19 18:54:07)
çok şükür "0"

  • Tears of Devil  (24.01.19 19:08:13)
bakkaldan alınan paketli şeyler ise hemen hemen sıfır

  • gezegen olan pluton  (24.01.19 19:12:25)
eve alıyorum sadece aylık 50 tl vardır.

  • kestane gürgen palamut  (24.01.19 19:16:49)
arada hazır sufle alıyorum a101'den, puding yiyorum, evde kek yapıyorum. birde 80 liralık kuruyemiş aldım geçenlerde.

  • for day to break  (24.01.19 20:24:28)
Cevaplara ciddi ciddi çok şaşırdım. Sıfır diyenlere çok özendim hatta. Benim 250'yi falan kesin geçiyordur eve aldıklarım. Dışarda yediğim tatlıları, pastaları falan da sayarsak 400'e yakındır. Boğazına biraz fazla düşkün bir insanım maalesef. :(

  • ms brownstone  (24.01.19 20:45:53)
Diyet olayları var ise (0)sıfır,
Yok ise, allah ne verdiyse 500tl altına düşmez.

  • lemon cake  (25.01.19 04:55:39)
nasıl 0 ya ufacık bi çikolata falan hiç bişey yemiyor musunuz ? hep hayal edip hiç
yap-a-madığım bişey:( az önce bi paket bisküvi gömdüm.

  • ferrarimizolaydisatardik  (25.01.19 11:55:48)
0'a yakin ya da ayda bir haftasonu uc bes bir sey alirim.
normalde cikolata, biskuvi almam. canim popcorn isteyebiliyor onu evde yapiyorum.
kuruyemisi cigden alirim, bunu ve fistik ezmesini abur cuburdan saymiyorum. makrette paketli gida reyonunu (yani cikolata vs. oldugu reyon) direk gecerim, epey kisaliyor market alisverisi.
  • kassiopeia  (25.01.19 12:15:32)