[]

Küçük çocukla kar tatili

Selam. İstanbul'dan otomobille ulaşım mesafesinde haftasonu gidip 1 gece kalıp dönülebilecek; 2,5 yaşında kızımla kartopu oynayıp kızağa falan binebileceğimiz (kara doyabileceğimiz) bir otel arayışındayım. Kayak öncelik değil, zaten yapmayı da bilmiyorum. Önerilerinize açığım.
Teşekkürler şimdiden. 
bolu narven termal otel... kar vardır büyük ihtimal. arayıp sorun. hem de sıcak suya girersiniz.


  • iddaaci  (24.01.19 16:34:09) 
kocaeli kartepe oteli. şu an 127 cm kar var.
www.mgm.gov.tr

  • aslindasorunumpsikolojik  (24.01.19 18:50:14) 
istanbul'a en yakın ve rahat ulaşabileceğiniz kocaeli kartepe var. The Green Park Kartepe Resort'da kalmıştık, güzel oteldi.


  • ada meltemi  (24.01.19 18:51:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.