[]

Pegasus bilet

Pegasus’tan bilet aldım ama aldığım tarihten 1 gün daha erken gitmek istiyorum. Thy’de vardı bu olay. Havaalanına gitsem durumu anlatsam thy’nin yaptığı gibi yer varsa alırlar mı uçaşa? Yoksa pgs böyle bir şey yapmıyor mu?
 
bazen bi önceki uçuşa alıyolar ama bi gün önceki uçuşa alırlar mı bilemiyorum altan.


  • spirit crusher  (24.01.19 09:20:12) 
pegasus biletinizi 3 kere değiştirme şansı veriyor. sitesinden bakabilirsiniz. 1 gün öncesinin bilet fiyatı farklı olması durumunda da farkı ödersiniz, ya da aynı çıkabilir o zaman ödemezsiniz.

@elorelia gülmeye lüzum yok olanı söylüyorum. yapıyorlar ama ücreti mukabilinde yapıyorlar. promosyon biletimi değiştirmişliğim var.
  • interview with the vampire  (24.01.19 09:20:33 ~ 09:55:38) 
Kimse garanti vermez ama bankoya gidip sansinizi deneyebilirsiniz. Evet pegasus da aliyor.

Tabi ayni gun olan ucuslarda genelde yapilir, ucus 1 gun sonra oldugu icin bileti cezali degistirmeye gayret ederler.
  • brkylmz  (24.01.19 09:21:23) 
aynı gün olanlarda yapılıyor diye biliyorum. pegasus sitesinden bilet değişikliği yapabilirsiniz. fiyat farkı varsa ödeyerek tabi. thy'de bu yok mesela.


  • prasinos  (24.01.19 09:27:51) 
pegasusta yok diye biliyorum ama varsa bile ancak bir önceki uçuşa filan alırlar. bir gün önceki uçuş bildiğin bilet değişikliği yani.
3 kere değiştirme hakkı veriyor diyen arkadaşa da güldüm. parasını verdikten sonra tabi ki değiştirirsin, promosyon ise bir bardak su :D:D

@değişim olmaz demiyorum, ücreti olur. pek mantıklı olmuyor bazen değişim ücret farkından dolayı.
  • elorelia  (24.01.19 09:40:24 ~ 10:09:21) 
promosyonlu biletin de değişikliği oluyor pegasus'ta. thy promosyon bilete değişiklik yapmıyor.

sonuçta değişim oluyor mu? oluyor :)
  • prasinos  (24.01.19 10:03:42 ~ 10:17:57) 
Banko falan uğraşmana gerek yok internet sitesi üzerinden değişiklik yapabiliyorsun. Promosyonlu biletlerde de değişiklik hakkı var.


  • veys zimmer  (24.01.19 13:55:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.