[]

Hala telgraf çekiliyor mu yahu? :)

Sb, arkadaşım doğum yaptığında geyik için çekmek istiyorum da :)
Şarjım az google'a soramadım 
Çok iyi fikirmiş, not ettim aklımın bir köşesine :) Postaneye gittiğimde hep telgraf bankosu görüyorum, ama şimdi öğrendim ki internetten bile telgraf çekiliyormuş:

www.ptt.gov.tr
  • wish i could find a way to disappear  (23.01.19 23:54:31) 
Bu telgraf mektup gibi kağıda basılı mi gidiyor, nasıl oluyor?


  • zaman  (24.01.19 00:18:10) 
Aramızdan gönüllü biri kendine telgraf çeksin sonra sonucu yazar :p


  • bahoho  (24.01.19 00:23:02) 
hala çekiliyormuş, nikahta elime tutuşturulunca aynı tepkiyi verdim.


  • 760 gr  (24.01.19 00:51:09) 
Çekiliyor. İnternetten de çekebilirsiniz. Ucuz falan da değil, ziyadesiyle pahalı. 2-3 kısa cümle için 50 60 lira ödersiniz.


  • kibritsuyu  (24.01.19 07:25:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.