[]

Masif ahşap için sprey akrilik boya tavsiyeniz

Piyasada dekor, polisan, akçalı vb var bunlar arasında en kalitelisi hangisi?
Üzerine yarı mat vernik de atacağım. Verniğin altında en kalitelisi hangisi ve sprey vernik önerisi olan var mı?

Bunun yanında güven kırtasiye gibi yerlerde de başka yerli ve ithal sprey boyalar da var. Yoksa bunları mı tercih etmeli?

10cm*20cm ebatında 150 adet ahşap boyacağım, kaliteli ve güzel olmalı, ne dersiniz?

 
Raykon (duplicolor) spreyleri tavsiye ederim. İnce ince atarsan gayet sağlam tutunuyor. Forumlarda Henkel de öneriliyor ama, bir türlü kullanma şansım olmadı.


  • kusmakla kusamamak arasindaki ince cizgi  (24.01.19 00:51:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.