Diş teli - Braket kopması

Bu saatte ortodontistime yazmayayım diye size sorayım, yoksa bu gece uyuyamayacağım: En arkadakinin bir önündeki braketim dişimden koptu, telin üzerinde ileri geri gidip duruyor. Bunun yerine yapışması kolay mıdır? Kendi ortodontistime gitme imkanım yok, herhangi bir ortodontiste gitsem tedavi sürecini etkilemeyecek bir müdahalede bulunur mu? Kaç aydır duran şey bu akşamı buldum, çok gerginim duyurunun telli insanları...

Telli duvaklı ve aynısını yaşamış birisi olarak diyorum ki no problem..

Oldukça basit takması. Çok çok basit. Ama başka ortocu takar mi bilemem .
  • aksach  (23.01.19 22:46:50)
Sorun kendi ortodontistime 2 ay daha gidemeyecek olmam, başka ortodontiste mecburum :(

  • wish i could find a way to disappear  (23.01.19 22:59:34)
çok kolay, hiç sıkma canını. ama 2 ay beklemek son randevudan beri gösterdiğin gelişmenin iptali demek..

  • lata  (23.01.19 23:02:41)
telaslanma hic. ben nerdeyse her hafta birini kiriyordum :) yerine yapistiriyolar yenisini.

takar bence baska doktor ya niye takmasin. allah korusun senin doktorun vefat etse n'olcak oyle kalcak misin?
  • batlegolas  (23.01.19 23:04:36)
gideceğin doktora mail at, kendi doktorunun iletişim bilgilerini ver. lazımsa arasın öğrensin. lazım değilse yapıştırır zaten. ayar vs yapmaz ama en azından ortalıkta sallanmaz.

  • sttc  (23.01.19 23:16:47)
Neden doktoruna gidemiyorsun bilemiyorum, fakat başka bir şehirde isen doktorunu ara ve durumu anlat. Bulunduğun şehirde tanıdığı bir doktor varsa yönlendiriyor ve o geri yapıştırıyor ve de para almıyor. Bu kadar basit.

Fakat rastgele bir doktora gidip de yapıştırmasını isteme kesinlikle. Büyük ihtimalle yapılan işi kötüler bilmem ne ve senin kafan allak bullak olur...
  • malheiros  (23.01.19 23:24:25)
Şu anda yurt dışındayım ve gerilmemin bir sebebi de bu :(

  • wish i could find a way to disappear  (23.01.19 23:26:19)