[]

Beş aylık kedinin süt dişini dökülür değil mi?

Bildiğim kadarıyla kediler yavruyken süt dişlerini genelde tutarlar düştükten sonra. Fakat ne zamana kadar dökülüyor süt dişleri onu bilmiyorum. Az önce battaniyeyle oynarken dişi düştü de beş aylık kedi için normal değil mi diş dökmek ?
 
normal. hatta şu dönemlerde fazlası ile ısırma yapabilir. yattığı yastığın altına dişi koyarsanız sabaha diş perisi yaş mama bırakıyormuş derler bir de :P


  • unique hint kumasi  (23.01.19 21:37:17) 
normal. ağzına bakın düştüğü yer seçilir genelde.


  • master of ceremonies  (23.01.19 21:37:49) 
1 yaşına kadar dökülür ve tekrar çıkar. Genelde yutuyorlar, bazen de böyle dışarı atıyorlar. Benim kedim de dışarı atmıştı bir dişini. O zamanlar kedilerin diş döktüğünü bilmiyordum. Dehşete kapılmıştım. :)


  • siyah noktali film  (23.01.19 21:40:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.