[]

Uzun bir aradan sonra, yeniden yorumlarınızı bekliyorum.

Selamlar öncelikle.

Daha önce de buradan yaptığım bir kaç şeyi paylaşmıştım. Şimdi dönüp baktığımda hatrı sayılır yol kat ettiğimi görüyorum. Sizin de yorumunuzu almak istedim, korkusuzca eleştirebilirsiniz övgü duymak için değil eksiklerimi gidermek için duyuru açıyorum sonuçta.


youtu.be

Beğenen olursa da abona falan olup like atabilir. Bu da beni çok mutlu eder, iyi akşamlar.

 
Begendim cok guzel abone olamadim hesabim yok diye. Nasil yapiyorsun bunlari paylasirsan sevinirim


  • olaylar olaylar  (23.01.19 21:11:28) 
Fena değil, ama süper de değil. Bunun gibi çok şey yapılmadı mı, yapılmıyor mu dedirtiyor.
Daha özgün, daha farklı bir damar yakalamak lazım. Bence çalışarak çok daha iyisini yapabilirsin. Kutlarım.

  • ebabil curnatasi  (23.01.19 21:31:42) 
Ekrandaki yazı niye sürekli duruyor bu bir.
İkincisi de olay ne anlayamadım videoda. Ortadaki siyah renkli kanatlarını açmış bir kuşa benzeyen şeyi 2.5 dk rutin bir şekilde izlemek kime zevk verir ki?

  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (24.01.19 09:58:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.