[]

Şu fanın içi nasıl açılır?

selamlar,

elimde şu fandan var. aynısı:

ae01.alicdn.com

bunu şu şekilde açmak istiyorum (bu başka bir parçanın fanı ama sanırım aynı boyda):

store.donanimhaber.com

85mm fan. dönmüyor. direkt zorlasam açılır mı? yoksa açma yöntemi var da ben mi bilmiyorum. biraz zorladım, kırılacak diye korkup bıraktım.

 
Açacak kadar yatkın olsan açardın zaten. Dönmüyorsa bozulmuştur, düzelmez. O nedenle aç kanırt öğrenmiş olursun.


  • bos gezenin bos ustasi  (23.01.19 17:11:55) 
Eski laptop'ın fanı çalışmıyordu, bozuk diye kurcalayıp açtım. Biraz zorlamıştım, yeniden kullanmak istesem de iflah olmazdı daha. Model numarasına bakıp yenisini sipariş etmenizi öneririm.


  • shangrilla  (23.01.19 17:15:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.