ankara'da misafir ağırlama

abim(38) gelin(34) ve yiğenler (10-15) 2 günlüğüne ankaraya gelecekler. kültüre falan merakları olmadığı için müze istemeyeceklerdir. 2 gün boyunca onları nereye götürürüm, zaman nasıl geçer hiçbir fikrim yok. anıtkabir ziyareti elde 1, onun dışında hepsine hitab edecek ve zaman alacak neler yapabilirim? büdüt: araba mevcut.

ulucanlar cezaevi, ama cocuklar gelmesin bence tabi
ankara kalesine hic gitmedim ama guzel diyolardı
araba varsa ve uzak gelmeyecekse belki tuz golu??
eymir
  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (23.01.19 15:04:10)
atakule'ye götür. azıcık manzara görürler iyi kötü, birkaç güzel mekan var yemek yenecek yemek yersiniz. oradan da tunalı taraflarına geçersiniz. bitti zaten.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.01.19 15:06:12)
Eymir

  • nax  (23.01.19 15:10:19)
bu mevsimde eymir'e gidilmez bence çok üşürsünüz. Hamamönü'ne götürebilirsin

  • Mossy  (23.01.19 15:16:24)
kızılcahamam
ankara kalesi
çubuk barajı
elmadağ kayak merkezi
  • for the record  (23.01.19 15:17:01)
anadolu medeniyetler müzesi çocuklar için.
maltepe pavyonu abin için.

  • mistikla  (23.01.19 15:20:49)
hamamönü +1

  • excalibur35  (23.01.19 16:13:14)
anıktkabir'den sonra ulus'a 1. tbmm'ye gidin. 1 saat ölür zaten, sonra oradan kaleye çıkın, yemek falan gün biter zaten.

ertesi gün hamamönü olabilir veya atakule sonra tunalıya doğru inin.
  • ada meltemi  (23.01.19 17:18:25)
bir akşam kebapçılardan gözünüze kestirdiğiniz bir tanesine gidin. düveroğlu, ciğerci apo, dayı'nın yeri, müslüm kebap, tavacı recep usta, uludağ, vs.

ankara kalesine sabahtan gidip kahvaltı yapabilirsiniz.

atakule'ye çıkın, kesin beğenirler. orada da bir yemek yersiniz. daha çok öğleden sonrası aktivitesi.

onun dışında parkları saymıyorum, soğuk zaten dışarısı.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (23.01.19 17:22:10 ~ 17:22:46)