[]

Tasarrufları Değerlendirmek için Sterlin

Merhabalar,
Tasarrufları değerlendirmek adına sterlin tavsiye eder misiniz? Maksat portföyü çeşitlendirmek. Yanıtlarınıza ytd eklemeyi unutmayın :) 
ederim. brexit sayesinde uçacak bence. yt.


  • diffarentiationation  (23.01.19 14:40:18) 
gbp try ve baska birkac birim haric tum birimler karsisinda hergun eriyor. gbp x usd nereden nereye geldi. brexit adina olumlu tek bir olumlu gelisme yok, 1 hafta theresa may reddediliyor 1 hafta sonra geri geliyor. kimse no deal brexit istemiyor ama ortak bir karara varilamiyor. eu'dan ek sure isteme durumu gundemde cunki cikisa 2 ay kaldi ortada hic bisey yok.

sonuc olarak no deal brexit ile sonuclanirsa bu is GBP hic olmadigi kadar dibi gorecek, o yuzden ben hic ama hic tavsiye etmem.

ps, ingiltere'de yasiyorum.
  • try again fail again fail better  (23.01.19 14:58:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.