Vize evrakları hk.

Merhabalar,

Fransa'da bir konferansa katılacağım. Kurumum tarafından görevlendirildim ve vize dilekçemde de bu yazıyor. Konferans katılım kaydım da karşı tarafça onaylandı, buna dair mail var elimde. Ancak karşıdaki kurum davet maili yazmıyor. Elimdeki kayıt onay maili ile vize almam mümkün olur mu?

bence sorun olmaz. davet maili normalde yazıyorlar niye yazmadılar ki?

  • cedex  (23.01.19 09:04:32)
Bence zorla yollasinlar. Davet mektubunu bahane edip reddedebilirler. Zaten orada nerede kalacaginin parasinin nasil odeneceginin falan da detaylari lazim. Bir de maille olmaz imzali mektup gerekebilir (en azindan scani) diye dusunmekteyim.

  • hot potato  (23.01.19 09:08:38)
kendilerinden talep ettim ama bir cevap gelmedi. bekleyerek vakit kaybetmek istemiyorum. Karşıdaki kurum OECD, doğrudan kurum adresine mail attığım için junk maile düştüğümü bile düşünür oldum. :/

  • latte nevermore  (23.01.19 09:09:02)
@hot potato otel ve uçak rezervasyonlarımı ekledim, masraflarım da kurumum tarafında karşılanacak dilekçemde yazıyor hatta kurum banka dökümlerini vs. de ekledim.

  • latte nevermore  (23.01.19 09:10:18)
onaylandıysa yeterli neden ekstra davet etsinler ki. Sorun olmaz

  • ayin yazari  (23.01.19 09:30:16)
vize evraklarını alan kişi imzalı antetli kaşeli belge lazım vs deyince işkillendim :/

  • latte nevermore  (23.01.19 10:01:51)
kurumum derken devlet kurumu olduğunu anlıyorum, gri pasaport vermiyorlar mı hocam?

  • the ultimate driving machine  (23.01.19 11:01:08)
Çalıştığım kurum yarı kamu kurumu, dolayısıyla bordo pasaport sahibiyim :)

  • latte nevermore  (23.01.19 14:28:18)