[]

doğu avrupa seyahat filmi

bir grup genç arkadaş (amerikalı olabilir) doğu avrupaya geliyorlar. ceplerinde bir kaç centle ne yapacaklarını düşünüyorlar. sonra doğu avrupa da fiyatların kendi para birimlerine göre avantajlı olduğunu öğreniyorlar ve kral dairelerinde vs eğleniyorlar. hatta bir sahnede bir garsona 1 cent bahşiş veriyor, garson da bu parayı aldıktan sonra yanındaki şefe küfredip emekliliği istiyor, zengin oldum diye.
bu filmin adı lazım, teşekkürler. 
euro trip


  • prasinos  (22.01.19 17:00:24) 
EuroTrip :D


  • Turunç  (22.01.19 17:06:10) 
Euro Trip


  • since1907  (22.01.19 17:46:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.