[]

Xiaomi Mi Band 3

Mi Band 3 modelini Mi 8 Çin romu ile telefon dili olarak İngilizce olarak kullanıyorum Band 3 e mesaj gelince Türkçe karakterlerini örneğin ö,ü,ı,ş gibi harfleri soru işareti olarak gösteriyor bunları nasıl düzeltebilirim ?
 
Band 3 e türkçe desteği geldi diyorlardı güncelleyip türkçe kullanın?


  • bahoho  (22.01.19 12:51:37) 
@bahoho kullandığım telefon İngilizce Türkçe dil desteği telefonumda yok Band 3 zaten Mi Fit üzerinden en son güncellemerini yaptı buna rağmen Türkçe harfleri soru işareti gösteriyor


  • tolgame  (22.01.19 12:53:49) 
ürün çin versiyonu mu yoksa global mi? ona göre ayrıca bir soru sormak istiyorum.

eğer buradan cevap gelmezse facebook xiaomi mi band 3 türkiye ya da xiaomi türkiye kullanıcıları ve videoları grubuna da sorabilirsiniz.
  • sanat guresi  (22.01.19 14:42:40) 
@sanat guresi ürün Global telefon Çin romu ama İngilizce olarak kullanıyorum telefonu


  • tolgame  (22.01.19 15:06:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.