[]

U serisi işlemci almak hata mıdır? Adobe için U serisi pişmanlık mıdır?

Photoshop ve İllustrator gibi Adobe programlarını öğrenmek için laptop arayışı içindeyim.

i7 8550U işlemcili bir laptop var ve almak üzereyim.

Ancak, bazı donanım sitelerinde U işlemcilerin oyuncular için pişmanlık olduğu ve performansının çok düşük olduğu yazıyor.

Oyuncular için geçerli olan bu durum, Adobe programları için de benim başımı ağrıtır mı? Pişmanlık duyar mıyım?

 
O tarz programlar daha çok ram tüketir. İç mimarlık okuyan baldıza aldığımız i5 8. nesil işlemcili laptop, kullandığı programlarda yetiyor ancak 8 gb ram anca kurtarıyor.


  • shangrilla  (22.01.19 12:32:04) 
O işlemci 15w harcıyor. Bendeki 6700hq 45w harcıyor. Yük altında baya üzüyor u işlemciler. Şarj açısından daha iyi oluyorlar ama performans lazımsa uzak durmak lazım.


  • bahoho  (22.01.19 14:21:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.