kahve dünyası'ndan french press alan var mı?

selam,

www.kahvedunyasi.com şunun yorumları gayet iyi de bilemedim. Önerecekleriniz varsa onlara da bakarım.

bence çok kasamana gerek yok, bir değerlendirme yaparsak.
1 boyutu, kullanımına uygun bir boyut bul

2 malzemesi, cam standart ama içindeki ekipmanları paslanmaz çelik olan(inox)

bir french pres al kullan gitsin, ben 7.5 liraya bimden almıştım camı düşürmem sonucu çatladı ama içindeki paslanmaz ekipmanında hiç bi sıkıntı olmadı, günümüzde çok para verilecek bişey değil artık kahve hazırlama ürünleri.
  • killerbee  (22.01.19 12:12:34)
İş yerinde kullanmak için idareten aldım, memnunum.
Daha önce killerbee'nin dediği gibi ucuz almıştım kırılınca bunu aldım.
Bence pek fark yok.
  • mutekebbir  (22.01.19 12:16:34)
Tchibo'nunkiler iyidir.
Biz yillarca kullandik.

  • chitosan  (22.01.19 12:17:10)
ben 2 sene kullandım sonra düşürdüm çatladı adilikten değil yani

  • killerbee  (22.01.19 12:19:13)
Ben bunu birkaç yıl kullandım. Cam kısmı arada oynaklık yapıp korkutuyordu. Bir de tepesindeki vida sürekli gevşiyordu ve kapaktaki plastik kısım aşağı düşüyordu. Ama iş görüyor, kaç sene cefamı çekti. Tam bir büyük kupayı dolduracak kadar kahve çıkıyor. Bir gün durduk yere çatlayınca yollarımızı ayırdık.

  • wish i could find a way to disappear  (22.01.19 16:38:42)