[]

Öğrenme Yetilerimizi Nasıl Güçlendirebiliriz?

SB
 
  • for day to break  (22.01.19 11:19:34) 
Öğrenmeyi Öğrenmek, bu konuyu araştır biraz.


  • aslinda sana ne  (22.01.19 11:29:18) 
Ogrendikce ogrenme yetisi de gelisiyor.


  • stavro  (22.01.19 12:24:48) 
Böyle düşünerek güçlenmiyor o kesin, zorlayacaksın kendini mesela anlamadığın bir konuyu anlayana kadar beyinden dumanlar çıkana kadar okuyacaksın anlamaya kasacaksın ve bunu bir gün üç gün on gün falan da yapmayacaksın, düzenli olarak zorlayacaksın, o zaman güçlenir. Kesin bilgi bu arada yüzde yüz çalışıyor, işe yaramazsa buradayım.


  • fırt  (22.01.19 12:40:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.