Netflix You dizisi

filmin konusunu istediğiniz kadar spoiler vererek, tanıtım metninin genel tavrından uzak bir şekilde anlatır mısınız?

adam nasıl stalk yapıyor? nelere göre kadına yaklaşıyor?

Ben de yeni izlemeye başladım. Adam ve beck adamın yöneticisi olduğu bir kitapçıda tanışıyorlar. Kız yazar olmak istiyor fakat görünen kişiliği, arkadaşlık ilişkileri gerçek kişiliğinden çok farklı. Adam kızdaki durumu farkedip onun zaaflarıyla hareket ediyor. Önce kız kitabı alırken ödediği karttan kızın adını ve soyadını öğreniyor. Daha sonra sosyal medyadan konumunu profilini öğrenip. Kızın evini takip ediyor. Ama kızın uzun bir süre karşısına çıkmıyor. Ta ki kız çok sarhoş olup metro raylarının üzerine düşene kadar. Yardım edecek kimse olmayınca kızı çekip kurtarıyor. Sonrasında kızın telefonunu gizlice alıp telefonu raylara düşürmüş imajı veriyor. Sonrasında durum malum kızın tüm hesap bilgileri elinde...

  • jetfadılınannesi  (22.01.19 00:17:49)
kadinin telefonunu caliyor bir sekilde. oradan butun mesajlasmalarini vs okuyor.

  • crucio  (22.01.19 10:22:04)