[]

Netflix - turkiye ve yurt disi ortak kullanim

Turkiye’deki bir arkadasim sifresini benle paylassa (hd paket) yurt disinda yasayan ben kullanabilir miyim? Yani iki farkli lokasyondan giris sorun olur mu? Tesekkurler
 
Sorun yok, ben yurt dışında yaşayan bir arkadaş için profil oluşturmuştum öyle bir süre girip baktı ne var ne yok diye ancak içerik farklılık gösteriyor.


  • shangrilla  (21.01.19 19:04:24) 
Kardeşim İsviçre'de, ben turkiye'deyim; onun için de profil açtık, sorunsuz kullanıyor. Ben kendi profilimi isvicre'ye gittiğimde de rahat rahat kullanıyorum. Siz yurtdisindaysaniz daha şanslısınız, turkiye'ye göre daha fazla içerige de erişme imkanınız olur. Ben bazı dizileri isvicre'ye gelince takip ediyorum.


  • fraise  (21.01.19 19:40:55 ~ 19:41:16) 
fraise +1


  • jedilance  (21.01.19 20:35:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.