free dos alıp windows'u key ile yüklesek olmaz mı?

merhaba, almayı düşündüğüm bilgisayarın internetteki tüm versiyonları freedos.

hiç windows'lu satan yok.

bu bilgisayarı alırsam ve üzerine kutulu windows alırsam dünyanın parası ediyor.

daha ekonomik key satanlar oluyor. bunlar legal mi?

gerçi n11.com'dakinlerin tamamı satışa kapatılmış. geçen hafta vardı hepsi.

teşekkürler.

www.webtekno.com

windows lisansı o kadar pahalı değil artık. tabii kutulu almazsan.
  • lordoz  (21.01.19 15:28:46 ~ 15:28:58)
bas
eski 7 key i varsa onu kullanabilirsin

  • kingcyrax  (21.01.19 15:29:22)
eski laptop windows 7. onun keyini kullanabileceksem süper olur hatta.

  • bir ileti paylastim  (21.01.19 15:35:24)
windows 7 key in ne?
ona gore yapacagin islemi soyleyecegim.

  • kingcyrax  (21.01.19 15:57:59)
Oluyor. Ben oyle yaptim.

  • stavro  (21.01.19 16:02:15)
oha ben mi kapattırdım yoksa lan? bi mağazanın verdigi key çalışmadı. bi tane daha verdi o da çalışmadı. uğraştık ettik olmadi. iade istedim cevap vermediler. n11 magaza onayi olmadan iade yapamıyoruz dedi. çalışmayan key verip onay vermeseler ne olacak diyince kupon verdiler. koca sektörü cökerttim galiba xd

  • hasmetizm 2046  (21.01.19 16:09:26)
Windows 7 home prem oa mea

Yazıyor stickerda.
  • bir ileti paylastim  (21.01.19 16:11:26)
hocam
win 10 home yukle
serial no yazma girişte
etkinleştirme de sistem kurulunca
key olarak elindeki key i gir
yiyecektir
  • kingcyrax  (21.01.19 16:21:03)
Orijinal Win 7 key ile Win 10 yükledim, sorun olmadı. Yeni kurulumu yaptıktan sonra ürünü Windows hesabına kaydedersen her formatta Windows'unu orijinal yapabilirsin.

  • shangrilla  (21.01.19 16:44:23)
Orjinal windows 10 yükle, keye gerek yok artık. Yalnızca sağ alt köşede "windows key girin" minvalinde bir yazı görünüyor. Bu yazı dışında her şeyiyle windows 10.

  • son barkod okuyucu  (21.01.19 22:43:45)