nusret'in 3-4 saatlik uykuyla kas yapması

selam
bu adamı takip ediyorum 3-4 saat vs uyuyor. kendi de söylüyor. bu uyku ile fit bir vücut mümkün mü?

gerçi mümkün olmuş, adam yapmış yani. siz ne düşünüyorsunuz?

3-4 saat uyku yeterli midir bu spor için?

www.instagram.com

imkanlarından dolayı, iyi bir beslenmeyi gözönünde bulunduruyorum bu arada...

bildiğin amele vücudu bu :) alabildiğine göbekli kollar gelişkin. o da harç karmaktan oluyor zaten :)

  • prasinos  (21.01.19 14:08:09)
Onu bilmiyorum ama yayınladığı videoların ve özellikle sabahın köründe depoya gittiği videoların çoğunu kendi çekmiyormuş.

  • kaptan memo  (21.01.19 14:09:36)
@prasinos
www.instagram.com
göbek göremedim
  • tamamhosdiyonda  (21.01.19 14:10:07)
göz önünde bulundurmadığın adamın ufak tefek olması (doldurması gerekli daha az alan), ayrıca "kaslı" değil "fit" demek daha uygun.

  • candanag  (21.01.19 14:10:22)
Bu fitness olayıyla ilgili en büyük yanılgılardan birisi her şeyi kusursuz yapmazsan sonuç alamayacağın yönünde. Düzenli spor yapar iyi beslenirsen ve bunu uzun zamana yayarsan öyle ya da böyle sonuç alıyorsun. Adam o vücudu 3 ayda yapmamıştır, belki 10 yıldır düzenli spor yapıyordur.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.01.19 14:12:37)
@bugunku antremanda goz dolduran futbolcu

bende tam senin dediğin gibi düşünüyorum. zaten bu yüzden açtım konuyu. bu söylenenleri yanlışlar gibisinden. yalnız çok eskidir yapmıyor kaç senedir takip ediyorum yeni yeni peydah oldu bu spor dalgası buna

10 yıl değil ama 2 yılı falan var muhakkak
  • tamamhosdiyonda  (21.01.19 14:13:58 ~ 14:14:30)
Oha nusret'e göbekli diyenler olmuş, adamın 8 packsi var 6'yı geçtim. dükkanda sattığı baklavadan çok karnında baklava var adamın :)

  • noluyo yaa  (21.01.19 14:16:50)
3-4 saat uyumuyordur. Ogle uykusu falan bir seyler yapiyordur. bos gunlerinnde fazla uyuyordur falan. Gece uykusu olarak 3-4 saatir o.

  • stavro  (21.01.19 14:22:07)
serdar aktolga ağır antreman- iyi beslenme olursa dinlenmenin çok fark yaratmayacağını söylemişti bir youtube videosunda hatta hocam ezber bozuyorsunuz falan demişlerdi onu dinleyenler. uyku kimsede alacağını bırakmaz bi yerde sızar yine bünye gerekli olan uykuyu alır. vücut geliştirmede uyku çok aşırı kritik bir mevzu değil. ağır (kası yıpratacak kadar) antreman ve beslenme kadar %80 ise uyku %20 falandır.

  • Golgi  (21.01.19 14:22:12)
amele vücudu mu? göbekli mi? yapmayın yahu.

www.instagram.com
  • lordoz  (21.01.19 14:41:57)
şurada göbek yok mu yani?
www.instagram.com

ben hiç bakmadım vücuduna profilini de ilk kez açtım zaten :)
  • prasinos  (21.01.19 14:56:07)
@prasinos istersen bi göz doktoruna görün kardeş, geçmiş olsun.

Bence uzun vadelidir bu kaslar.
  • Boris  (21.01.19 15:39:46)
Fitnesstan filan anlamam da o packlerde kesin estetik mudahale var. Cevresine lipo yapip boole cok gorunur hale getiriyorlar.

  • red g  (21.01.19 17:55:57 ~ 17:57:15)
Ben de aynı şeyi merak ediyordum, adam bu tempoyla iyi bile hayatta kalıyor. Böyle bir disiplin olamaz.

  • roket adam  (21.01.19 19:48:32)
bu adam göbekli ise insan ırkının %99.9999'u obez, tamam adama gıcık olabilirsiniz de gerçeğe de bu kadar kapatmayın kendinizi.

cevaba gelecek olursak, kas yapmak her zaman her şeyi dört dörtlük yapmayı gerektirmez, az yemek bol spor bu işin %80'i, geriye kalan %20 uyku ve az stres.
  • gezegen olan pluton  (21.01.19 20:01:04 ~ 20:02:25)