iphone sonraki şarkıya geçerken sapıtıyor

nasıl anlatacağımı bilemiyorum ama sorun şu: telefonum 7 plus. ilk aldığımda da vardı, ios 12 güncelledim değişmedi.

telefonun kendi müzik çalarından müzik dinliyorum, öncesinde senkronize ettiğim müzikleri. yani radyo ya da streaming değil. şarkı bittikten sonra otomatikman bir sonraki şarkının başından başlayacağına gidip ortasından; sonuna yakın bir yerden başlıyor. shuffle özelliğini aktif ettiğimde de böyle. bazen oluyor bazen olmuyor, sebebini anlamadım. ben yazılımsal diye düşündüm ama güncelleme de bir şeyi değiştirmedi. nette aradım banzer bir sorunu da göremedim.

neden olabilir böyle bir şey yahu?

Gecen bende de sorun vardi. Ileri gecme tuslari gitti yerine 30sn. Ileri geri sarma tuslari geldi. O zaman da daha once dinledigim yarim kalmis sarkinin kalan yerinden devam ediyordu. O kadar baktim interntte bulamadim apple destegi aradim. Onlar da bulamadi, uygulamayi silip bi daha yukledim oyle duzeldi simdilik. Tum sarkilar gidiyor bu arada. Hepsini bi daha yuklemelisin.

  • c1b2k3  (21.01.19 10:02:46)
ios'u güncelleyince sadece değişen kısımlar yükleniyor. telefonu yedekleyip 'geri yükleme' metoduyla temiz kurulum yaparsanız muhtemelen düzelir. yedekten geri yüklediğinizde de hiçbir veri kaybınız olmaz (oyunlardaki rekorlar bile kalıyor)

  • himmet dayi  (21.01.19 12:38:10)
Bende de oluyor yeni parça ekleyince toparlanıyor ama bazen yine oluyor.

  • excespeace  (21.01.19 22:30:58)