[]

Zülfü Livaneli Gülibik tarzı enstrumantal müzik önerisi

www.youtube.com

Evet Zülfü Livaneli'nin Gülibik film müziğine benzer tınılarda yerli/yabancı böyle dinleyince insanı ferahlatacak türden müzik önerilerinizi alabilir miyim?

Ders çalışırken ya da bir şeye odaklanrken sözlü müzik dinleyemeyenlerdenim.

Yan flüt içeren şeyler olabilir. Yine film müzikleri olabilir.Klasik müzik de olabilir ama sıkıcı olmayan, farklı tınıları olan böyle tatlış müzikler arıyorum.

Bir de youtube da bulunabilir olursa süper olur spotify kullanamıyorum bu ara :)

Teşekkürler

 
jethro tull - bouree
youtu.be

  • freebird5406_2  (21.01.19 02:45:26) 
zülfi livaneli'nin şarkısındaki gitar da bana ingiliz folk şarkılarını anımsattı, bu albümün tamamı güzeldir

Blackmore's kingdom: www.youtube.com
  • freebird5406_2  (21.01.19 02:51:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.