[]

bitcoin

bir miktar bitcoinim var, blockchain.com sitesindeki hesabım üzerinden erişebiliyorum. bunu nasıl paraya çevirebilirim? btctürk sitesinde de bir hesabım var ama işlem yapmadım daha önce. oradan btc türk'e falan mı aktarmak gerekiyor, veya başka yöntemi nedir en az komisyonlu?
 
Detayli anlatan cikar. Btcturk kullanmadigim icin adim adim yardimci olamayacagim ama mantik soyle;

Oradan btcturk@un verdigi id`e yollayacaksiniz. Aktarildiktan sonra btcturk uzerinden gondereceginiz banka hesabinizdaki para birimine cevirip oraya gondereceksiniz. Sonra da bankadan cekeceksiniz.

Araci sayisi artikca kesintiler fazlalasir.
  • reyals  (20.01.19 16:07:54 ~ 16:08:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.