türkiye'de yasaklanan filmler

şu www.bbc.com haberde son 5 yılda 3 film yasaklandıyı görünce aklıma takıldı. 1'i haberde var zaten nymphomaniac, diğeri emin değilim ama gaspar noe'nin love filmi olabilir, 3. hakkında ise hiçbir fikrim yok. nymphomaniac dışındaki diğer 2 filmi söyleyebilicek biri var mı?

Blue Is the Warmest Color Türkiye'de gösterime girmiş miydi?

  • shangrilla  (20.01.19 15:29:48)
Blue Is the Warmest Color'ı ben salonda izlemiştim. aslında nymphomaniac'ı da salonda izlemiştim ama festivaldeydi o. gösterimi yasaklanmış olsa da festivalde gösterilebiliyor demek.

diğeri t2 trainspotting olabilir. yani 3 film nymphomaniac, love, t2 trainspotting olabilir.
  • tepedeki psychedelic adam  (20.01.19 15:43:48 ~ 15:45:42)
5 yıl oldu mu emin değilim ama hatırladığım kadarıyla la vie d'adele de yasaklanmıştı sanki.

  • mutekebbir  (20.01.19 15:44:39)
@tepedeki psychedelic adam: festival gösterimi ayrı evet. t2'yi de ben vizyonda izledim o da değil. la vie d'adele'i hatırlamıyorum ama vizyonda izlediğinizden eminseniz o da değil başka ne olabilir acaba?

  • semaforo de medianoche  (20.01.19 17:00:56 ~ 17:01:27)
bana da t2 sadece festivalde gösterilmişti gibi geliyodu. la vie d'adele'i başka sinemada izlemiştim, vizyona girdi yani. srpski film geliyor aklıma ama o da daha eski. başka bişey gelemedi aklıma şu an.

  • tepedeki psychedelic adam  (20.01.19 17:05:06)
T2 yasaklanmıştı diye hatırlıyorum.

  • kljgslsdkjsd  (20.01.19 23:06:40)
@kljgslsdkjsd yok onu ben vizyonda izledim, bileti bile var.

  • semaforo de medianoche  (21.01.19 01:33:54)
bir diğer film ''sausage party'' olabilir. o film !f istanbul'da gösterilmişti ama vizyon zamanında gösterime girmedi.

  • aslansimsek  (02.02.19 10:41:52)
evet vizyona girmemiş o. ticari bi tercih mi o yasaklananlardan biri mi bilgi bulamadım ama yasaklanmaya uygun bi film.

  • semaforo de medianoche  (03.02.19 00:04:52)