flashı sd cart girişine takmak

bir kablo olsa bir ucuna flashı taksam diğer ucu sd cart şeklinde olsa onu da tabletin sd cart yuvasına takınca flashı açsam dedim ama bulamadım böyle basit bir aparat yok mu yahu?
biraz aradım hep içine sd cart sokulan flash görünümlü şeyler çıktı.

otg kablosu olmaz mi?
sarj yuvasina takiyorsun tabletin telefonun diger ucunu da flasha takinca ulasiyorsun o veriye telefondan.

  • bos gezenin bos ustasi  (19.01.19 18:22:01)
@bos gezenin ustası
onu bilmiyordum. alıp denerim çok teşekkürler.

  • dunden beri dimdik  (19.01.19 18:25:30)
muhtemelen protokolleri farklı olduğu için olmaz.

  • argent dawn  (19.01.19 18:34:02)
telefonun markasını yazsaydınız daha iyi bilgi verebilirdik otg her telefon desteklemeyebiliyor. şarj soketlerinin çift yönlü olması lazım yani takılan cihaza da elektriğin ulaşabildiği telefon modellerinde otg çalışır.

  • nahtoderfahrung  (19.01.19 20:41:26)
@natho samsung 10.1 tablet. şarj girişi geniş ilk çıkan iphoneler gibi.

edit: bu olur gibi
urun.gittigidiyor.com
  • dunden beri dimdik  (19.01.19 22:28:17 ~ 22:31:54)