[]

fren balatası

doblo (tuğrasız) aracımın frenleri bitmeye yakın. servis balataların değişmesi gerektiği söyledi. fiyatı çok absürd geldi. istanbulda sanayide kendim değiştireceğim. balatayı kendim alacağım sadece işçilik işlemini sanayide yaptıracağım.
Soruma gelince, doblo 1.3 araç için hangi marka balata almalıyım?
esenyurt beylikdüzü büyükçekmece avcılar lokasyonlarında önerebileceğiniz usta, servis vs var mı?


 
fiat parçacıları olur orda söylersiniz uygun olanı verirler aman hocam elini çabuk tut,disklere zarar vermeden değiştir bir an evvel yoksa masrafın epey büyük olur


  • somon sosu  (19.01.19 19:31:06) 
sanayideki parçacıya gidiyosun aracının ruhsatında motor kodu var o kod ile sana orjinal parca 100 tl yan sanayi şu marka 80 bu marka 70 su marka 50 tl diyecek sende istediğini alacaksın.
fiat in orji parçaları ucuz orji al

  • graywolf  (19.01.19 19:37:52) 
1.3 multijet puntoma opar marka alıyorum.Opar Fiatın parçalarını ismi,aslında dışarda ürettiriyor.Genelde içinden Kale marka çıktıyor Oparda.Lancia marka balata bulabilirsin ama oldukça pahalıdır.Opar tavsiye ederim.Daha ucuzları genelde ötme problemi yapıyor.


  • arenas  (19.01.19 20:27:26) 
Bir oto sanayiye gidip "frenci"ye gidin, ellerinde balata oluyor bilinen modeler için. Parçacıya göre 10-20 TL daha pahalı olabilir, zamanınız yoksa uğraşmayın değiştirsin.

Yoksa gidince parçacıdan da alıp gidersiniz, markayı yine frenci tavsiye eder o model için.

Kimi markalar ses yapar, kimisi erken biter vs.
  • John Bloor  (21.01.19 11:17:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.