[]

valizde kırılacak eşya

pegasus valizlere "kırılabilir" etiketi koyuyor mu? thy bu uygulamayı kaldırmış, "hepsine kırılabilir muamelesi yapıyoruz" diyerek, pegasus'ta da böyle bir durum var mı?
 
Yalan..Hepsini eşşşek derisi gibi sallıyorlar. Küçük bir şey ise hostese emanet ediniz.


  • Survivorman  (18.01.19 11:03:13) 
"Hepsine kirilabilir muamelesi yapiyoruz" komik olmus. Tshirtlerle falan destekleyip iyice sarin ya da yaniniza alin en temizi


  • brkylmz  (18.01.19 11:32:12) 
Hepsini kırılabilir muamelesi yapıyor ve kırıyoruz demek istemişler galiba. Valizime kalın kazaklarla sardığım valizin üstüne zıplasam kırılmayacak bardağı kırdılar.


  • curukturpkokusu  (18.01.19 12:40:08) 
@curukturpkokusu +1

Pegasus o kadar hayvan ki, valizin kendisini kiriyorlar. Benim iki defa basima geldi.
  • chitosan  (18.01.19 14:21:28) 
Pegasus çok sağlam ve kaliteli valizimi kırdı, hiçbir şekilde güvenme.


  • love is gone  (18.01.19 16:48:18) 
pegasus niye bavulunuzu kirsin arkadaslar, pegasus havayolu sirketi. siz bavulunuzu bankodan gecirdikten sonra o bavulu havalimaninin yer hizmetleri ucaga tasiyor, asil sorunu onlar cikartiyor.


  • jedilance  (18.01.19 21:59:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.