[]

Ankara'da kiralık daire arıyorum (1+1/ 2+1)

Boş ya da yakın zamanda boşalacak şekilde, eşyalıysa eşyaları elde kalsın da depozitoya çökelim seviyesinde olmayan, komisyon ödemeden yerleşebileceğim bir ev arıyorum. Kira olarak evin ve evin muhitinin durumuna göre eşyalı seçeneklerde 1000-1100 liraya kadar çıkabilirim.

Eşyasız evler Eryaman'ın metroya yakın kesimlerinde ya da Toki Turkuaz'da olabilir. Yapracık da çok önerildi ama daha önce inceleme fırsatım olmayan bir muhit.

Turkuaz Toki'de ya da Eryaman'ın metroya yakın kesimlerinde olabilir, Çankaya, Yenimahalle gibi semtlerin merkezi muhitleri de olabilir.

Ancak oturacağım ev özellikle metroya, olmazsa bile toplu taşıma ağlarına yakın olmalı.

Bu kriterlere uyan, eli yüzü düzgün bir eviniz varsa ve kiralamayı ya da devretmeyi düşünüyorsanız talip olabilirim.

Bütün bunlara ek olarak evi eşyalı tutmadığı halde, şehirden taşınacak olan ya da bir şekilde eşyalara ihtiyacı kalmayan, kira kontratı devam etmekte olan kiracılar varsa onlarla da eşyalara uygun bir bedel ödeyerek devir konusunda anlaşabiliriz. (Bu seçeneği daha cazip bulmaktayım.)

wweeffdd@gmail.com

 
Turkuaz'da metro yok. 750 ye 3+1 rahatlık bulursun. Ama bence doğru yere baktığın konusunda emin olmalısın. Sonra bana mesaj atarsan bölgede yönetici bir tanıdığımız var, çatır çatır buluyor bulduruyor.


  • baal  (17.01.19 15:19:24) 
turkkonut 1100tl esyalı rahat bulursun. İnsan kalitesi olarak bayağı iyi.


  • laranja  (28.02.19 15:49:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.