[]

laptop tavsiyesi

3000-4000 tl arası gta 5 oynatabilecek kadar güçlü bir laptop ihtiyacı var. ne tavsiye edersiniz?
 
5. Nesil ve üstü intel core islemcili ekran kartsız bir Laptop al 2. el temiz. Yalnız Dell, lenovo veya hp olmamalı. Samsung olabilir mesela.

Buna harici ekran kartı bağla. Asıl parayı da ekran kartına ver, her oyunu oynarsın. Bunu evinde masaya falan istasyon olarak monitorle beraber kurarsan gelip cat diye laptopu takar oynarsin. Lazim oldugunda da ekran kartini soker goturursun laptopu isine gucune.
  • bos gezenin bos ustasi  (17.01.19 14:27:05 ~ 15:10:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.