[]

Almanya vizesi, cevap gelmiyor.

Selamlar,

Pazar günü Almanya uçuşum var. Daha önceki vize başvurularına bakarak cevap gelmiş olması lazımdı, ama gelmiyor. Konsolosluk numarasından da insana ulaşmak mümkün değil.

Şimdi benim yapabileceğim bir şey var mı?

Teşekkürler.

 
geçen hafta arkadaşım aynı şeyden yakındı. geçen hafta perşembeydi hatta. salı günü uçuşum var hala gelmedi diyordu VIP başvuru olmasına rağmen. bunu konuştuktan bir saat sonra geldi vizesi. bence uçağı kaçırmazsınız, bugün ya da yarın gelir. christmas tatili yüzünden çok uzamıştır. idata yı arayın isterseniz yine de.


  • interview with the vampire  (17.01.19 11:11:22) 
almanya vizesi geçen yılın ağustostan beri geç geliyor. kontroller için direkt almanya devreye girmiş çünkü. minimum 1 ay önceden başvurun diyorlar.


  • sarlatan  (17.01.19 11:23:10) 
Araci kurumu arayin. Hicbir sey yapmadan durmayin.


  • kuehles blondes  (17.01.19 18:46:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.