[]

Ağırlık kaldırırken başa giren acı

Bugün llk defa başıma böyle bir şey geldi, leg press yaparken başımın arkasına ani bir acı saplandı, bayılacam zannettim,3-4 dk sonra geçti ancak. Ciddi bi şey olabilir mi acaba?
 
Ben bu ağrıyı bir yıl önce çektim. İlk başta eyvah fıtık oldum dedim ama öyle değilmiş. Fıtık için gittim doktora ama fıtık değilmiş, sonunda kardiyolojiye yönlendirdiler tansiyon da normal çıktı.

Bu ağrı spor esnasında oluyor dedim doktora, efor testi yaptık çok yüksek çıktı tansiyonum. Doktor bu yaşta tansiyon beklemiyorum senden ama karaciğer mi böbrek mi sebebi araştıralım deyince kafaya dank etti. O sıralar çok tuzlu yiyordum yemekleri. Tuza hemen ayar çektim beş on gün içinde normale döndüm.
  • sylr  (16.01.19 23:07:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.