Lazerden sonra kılların dökülmesi

Ne kadar zaman alıyor bana hiç dökülücek gibi gelmiyor da param boşa ı gitti

bende yeni başladım. 20. günden sonra döküleceğini iletti yapan kişi.

  • enesra  (16.01.19 19:51:39)
Ortalama bir hafta, on gün sonra başlıyor ama bazı cihazlarda daha uzun surebiliyormus sanırım. Aradan bir hafta geçtikten sonra uygulamaya yapılmış bölgeyi ıpek kese ile hafifçe keselerseniz daha iyi sonuç alırsınız.

  • fraise  (16.01.19 19:51:40)
bazen kendisi dokulmuyor ama mesela cimbizla veya elinizle kili tutuncu elinizde kaliyor, yani bulundugu gozenekten cikarmak gerekebiliyor. kas alir gibi guc kullanarak cekip cikarmaktan bahsetmiyorum.

  • hot potato  (16.01.19 19:59:07)
Mesela ilk seansa gittiniz.15 gün sonra yeniden çıkıyor.Bu kıllar lazer gördüğü için dökülmeye meyilli oluyorlar.kese yaparsanız daha rahat dökebilirsiniz bu kılları acak keseden sonra kıllar yine kalıyor tabi.bunlar da lazerin atladığı bölgeler oluyor.

  • cryzy  (16.01.19 20:38:32)